,

Boks Bluetooth Karikues Wireless – Awei Speaker Wifi Charger


5,290L

Boks Bluetooth Karikues Wireless – AWEI Y290

Boks Bluetooth Karikues Wireless – Awei Speaker Wifi Charger

 • 3 FUNKSIONE ne 1 paisje
 • AWEI Y290 sherben si: boks me bluetooth, karikues wireless dhe ore dixhitale me alarm
 • Versioni i Bluetooth-it: 3.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10 meter
 • Koha e rimbushjes me bateri: 3 ore
 • Koha e perdorimit: 10 ore
 • Standby: 1000 ore
 • Kapaciteti: 3000 mAh
 • Multifunksional
 • Cilesi e larte e zerit dhe tingujve
 • Me mikrofon HD
 • Lidhet njekohesisht me 2 paisje
 • Suporton thirrjet telefonike pa duar
SKU: boks me bluetooth-karikues wireless-awei-y290 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat