,

Speaker Music Box Wireless Bluetooth – Bli Online

Te ndryshme

  • Boks me muzike.
  • Lidhje me bluetooth edhe wireless.
  • Nuk i deformon detajet e zerit.
  • Mund ta merrni me vete kudo qe levizni.
  • Transmeton ze shume te fuqishem dhe kualitativ.

1,600L

SPEAKER MUSIC BOX WIRELESS BLUETOOTH

Tingull i qartë i boksit me cilësi të lartë.

Boksi prodhon nje muzike me cilesi shume te larte te zerit dhe teper kualitative.

Me kete boks do te jeni ne gjendje te degjoni playlisten tuaj te preferuar pa u deformuar zeri ne asnje moment dhe pa u ndryshuar detajet zanore.

Teknologjia unike e basit rrit frekuencat e ulta për një ritëm më të fortë.

Dizajn modern, me nje kontroll te thjeshtë per menyren e funksionimit duke u bere i perdorshem nga te gjithe.

Teknologjia e përparuar Bluetooth 5.0 siguron transmetim të shpejtë, i cili zvogëlon konsumin e energjisë në krahasim me Bluetooth 4.2.

Perbehet ne strukturen e tij nga butona, me te cilet ju vendosni vellimin edhe volumin e zerit sipas deshires.

Qendron shume mire i fiksuar mbi tavoline apo ne cdo siperfaqe ku e vendosni sepse ruan ekuilibrin e vet.

music speaker bli online iBuy al

BOKS ME MUZIKE

Boks per muzike i cili lidhet me bluetooth.

Punon me bateri te cilat mund t’i nderroni.

Suporton Karten e memories, Bluetooth, Porta USB (Flash Disk).

Me dizajn kompakt.

Leshon ze te fuqishem dhe cilesor.

Mund te merret kudo me vete.

Material perberes : Plastik.

E padeportueshme nga pluhurat.

 

Bli Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine!

SKU: wireless-speaker-nb-111 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me Wireless

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat