,

Wireless Bluetooth Speaker N10 – Boks me super volum


1,190L

Wireless Bluetooth Speaker – N10

Wireless Bluetooth Speaker N10 – Boks me super volum

  • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
  • Distanca e lidhjes: 10 meter
  • Materiali: ABS+Metal
  • Fuqia ne dalje: 3 W
  • Koha e rimbushjes me bateri: 2 ore
  • Koha e perdorimit: 5 ore
  • Standby: 110 ore
  • Kapaciteti: 400 mAh
  • Lidhet me Bluetooth, USB, karte memorie fishe AUX dhe Radio
  • Mund te lidhet me 2 paisje njekohesisht
SKU: boks me wireless-N10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat