,

Boks me Wireless JBL A189 – Portable Wireless Speaker Online


  • Suporton te gjitha paisjet me Bluetooth
  • Suporton thirrjet telefonike, ju mund te flisni ne telefon me njerezit e dashur teksa drejtoni automjetin, beni punet e shtepise apo keni nje pune ne dore
  • Tinguj te paster dhe me qartesi maksimale
  • Shijoni lirshem muziken rock, metalic dhe elektronic
  • Bateri super e fuqishme me kapacitet 2200 mAh
  • Bluetooth 3.0V
  • Me tinguj stereo te nje cilesie te larte
  • Suporton FM Radio
  • Disponon hapesire per TF Card
  • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te tij

4,490L

Boks me Wireless JBL A189 – Portable Wireless Speaker Online

Boks me Wireless JBL A189 – Portable Wireless Speaker Online

Degjoni kenget tuaja te preferuara me kete boks me volum te fuqishem dhe qartesi maksimale te tingujve dhe zerit

Lidhje me Wireless

E merrni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Boks me Wireless-JBL-A189 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Wireless

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat