,

Boks me Wireless Mini Q 20 – WiFi Speaker Online


  • Bateri me kapacitet te fuqishem 1200 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
  • Lidhen ne shume menyra, si lidhja AUX 3.5 mm, Bluetooth
  • E vogel ne permasa dhe me volum te fuqishem
  • Tinguj me qartesi maksimale
  • Suporton 2 funksione : 1- kontrolloni volumin; 2- nderprisni kengen

1,900L

Boks me Wireless Mini Q 20 – WiFi Speaker Online

Boks me Wireless Mini Q 20 – WiFi Speaker Online

Degjoni me volum te larte dhe pa nderprerje kenget tuaja te preferuara me kete mini boks me volum te fuqishem dhe qartesi maksimale te tingujve dhe muzikes

E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim: mjafton ta lidhni me wireless dhe festa fillon

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Boks me Wireless-Mini-Q20 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Wireless

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat