,

Altoparlante Portable Dogo G21 – Boks muzike

Te ndryshme

  • Mini boks me bluetooth.
  • Portativ.
  • Degjoni muziken tuaj te preferuar.
  • Dizajn shume elegant edhe terheqes.
  • Mund te degjoni muzike me USB, TF karte.

2,200L

ALTOPARLANTE DOGO G21 – BOKS MUZIKE

Altoparlante Dogo G21 eshte boks muzike shume praktik, i cili ju ofron mundesi per ta pasur kudo me vete edhe te krijoje lidhje elektronike shume te mira me paisjet e tjera.

Ai ju mundeson lidhje me bluetooth ne nje distance prej 10 metrash.

Versoni i bluetooth qe ky altoparlante mbeshtet eshte V4.2

I pajtueshëm me të gjitha pajisjet si telefonat inteligjentë, tabletat, iPOD etj.

Prodhon zë te pastër dhe cilësi perfekte.

Me bas te fuqishëm dhe mund të shijoni muzikën në çdo kohë, kudo kur dilni.

Specifikim

Modaliteti: Altoparlant Bluetooth.

Dizajn: Portabel.

Ngjyra: Blu dhe Gri.DOGO G21 Mini Portable Bluetooth Speaker Fabric Housing Loudspeaker Wireless Receiver Support FM Radio with Microphone product online iBuy al

Versioni Bluetooth: V4.2.

Mbeshtetje te kartës TF: 32G në maksimum. (nuk përfshihet).

Distanca e transmetimit: 10M.

Fuqia e daljes: 3W.

Koha e operimit : 4-5 orë.

Frekuenca: 85Hz-20kHz.

Tensioni: 5V.

Koha e karikimit: 1-2 orë.

Kapaciteti i baterisë: Bateri jon litium 400mAh.

Madhësia e produktit (L x H x H): 118 * 66 * 87 mm.

Produkte Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine

SKU: DOGO-G21 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue, Gray

LLoji

Boks me muzik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat