,

Boks me Bluetooth me mbajtese – TG 506 Bluetooth Speaker


Ngjyrat

E kuqe

E zeze

Gri

Blu

E kuqe me dizanj blu

Dizanj ushtarak

1,490L

BOKS ME BLUETOOTH  – TG 506

Boks me Bluetooth me mbajtese – TG 506 Bluetooth Speaker

 • Brandi: T&G
 • Modeli: TG-506
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Memorie, USB dhe Radio
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.1 V
 • Ndjeshmeria: 80dB
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 4 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Standby: 100 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dimensionet: 123 x 46 x 81 mm
 • Pesha: 258 g
 • Fuqia: 3 Watt
 • Kapaciteti i baterise: 400 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 100 Hz – 20 kHZ
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Praktike per tu mbajtur edhe ne dore, fale mbajteses prej silikoni
 • Mund te lidhet me 2 paisje njekohesisht
SKU: boks me bluetooth me mbajtese-TG506 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat