, ,

Boks me Bluetooth me drite LED + telekomande – Mitsuyama

Te ndryshme

  • Llambe me drita LED dhe muzike.
  • E perbere me 7 ngjyra te ndryshme dritash.
  • Perfekte per festa edhe ambient te kendshem.
  • Vjen me nje telekomande.
  • Lidhet me telefonin me ane te bluetooth.
  • Largon mushkonjat.

2,990L

LLAMBE LED ME MUZIKE DHE BLUETOOTH 

Nese deshironi qe te krijoni nje atmosfere me 7 ngjyra te ndryshme atehere iBuy.al ofron per ju llamben me drita shumenjyreshe LED dhe me muzike.

Ajo do e beje ambientin tuaj te duket shume i vecante dhe te behet per ju vendi me i preferuar per t’u qetesuar edhe relaksuar.

BOKS ME DRITA SHUMENGJYRESHE MITSUYAMA

Llamba eshte e perbere nga nje telekomande e cila ju ndihmon qe te nderroni ngjyren e llambes suaj sa here te deshironi si edhe te vendosni muziken qe keni lidhur me paisjen tuaj elektronike me ane te bluetooth, si edhe te vendosni per vellimin e zerit.

Altoparlanti i integruar i zërit me cilësi të lartë ju siguron nje muzike te qarte dhe te kthjellet.

Ajo ka ndricim 10 here me te forte se llambat e zakonshme.

Kjo llambe instalohet lehte edhe vendoset shpejte ne perdorim.Music Bulb Speaker buy online in iBuy al

Mund te perdoret ne shtepi, hotele, salla organizimi apo ne ambiente te jashtme.

Llamba gjithashtu vret insektet edhe e mban mjedisin tuaj te paster.

SPECIFIKAT

Tensioni: 220V.

Frekuence :50 Hz.

Fuqia: 7 W.

Faktori i energjisë 0.7.

Mund ta lidhni me telefonin tuaj.

Versioni i Bluetooth: V3.0

Distanca e transmetimit: 10 metra.


Bli Online ne iBuy.al – Bli me vetebesim ne qendren me te madhe tregtare.

SKU: Llampe-me-drita-LED-dhe-muzike Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat