Boks me bluetooth – Explorer Plus IPX6 – Bli Online

Te ndryshme

  • Boks per muzike.
  • Lidhet me paisjet elektronike me anë të Bluetoothit.
  • Cilesi e pastër e zërit dhe bass i jashtezakonshem.
  • Me porta hyrese SD Card, Micro USB, Aux, USB.
  • Funksionon me bateri të rikarikueshme.
  • Mund ta merrni me vete kudo.

1,190L

BOKS EXPLORER PLUS IPX6

Boks me bluetooth ” Explorer Plus IPX6 ” i cili perbehet nga mikrofon te integruar qe e percjellin zerin me nje kualitet super te larte.

Fuqia 20Watt e bene kete boks qe te japi nje super performance.

Dy bokset alternohen shume mire me njera tjetren në mënyrë akustike duke ofruar një bas relaksues dhe një interval të këndshëm.

Boksi krijon lidhje me Bluetooth / Karta Micro SD / porti AUX per te prodhuar muzike.

Perbehet nga drita LED te cilat e bejne kete boks shume te preferuar sepse krijon nje atmosfere fantastike.

Trupi eshte rezistent ndaj ujit edhe mund ta perdorni edhe ne ambiente te jashtme.

Ideal per perdorimin ne shtepi edhe profesional.
OUTDOOR BT SPEAKER WITH TWS FUNCTION IPX6 BLI ONLINE iBUY AL

SPECIFIKAT

Nuk deportohet nga uji.

Perberje prej : PVC dhe gome.

Vale te jashtme.

Distanca e bluetooth : deri ne 10 m.

Bluetooth : 5.0 .

Fuqia : 6 Watt.

Koha e punes : 6 deri ne 12 ore.


Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Boks-me-bluetooth Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat