,

Boks druri me Bluetooth – Hoco Woodiness Bluetooth Speaker


9,990L

Boks druri me Bluetooth – Hoco BS 13

Boks druri me Bluetooth – Gubo Woodiness Bluetooth Speaker

 • Marka : Hoco
 • Modeli:BS 13
 • Bluetooth : V4.1
 • Dizanj i vecante, dru + kobalt
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Ekrani LCD shfaq ne cdo moment oren
 • Funksionon me bateri ose me energji elektrike
 • Diametri i boksit: 2.5 inch= 6.25 cm
 • Bateria: 2600 mAh
 • Lidhje me Bluetooth dhe fishen AUX
 • Mund te lidhet edhe me paisje qe nuk kane opsionin e Bluetooth-it, permes fishes AUX 3.5 mm
 • Fuqia ne dalje: 15W x 2
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Dimensionet: 380 x 117 x 110 mm
 • Pesha: 2.7 Kg
 • Ideal per festa familjare
 • Pamje klasike dhe e vecante
 • Volum i fuqishem dhe tinguj te nje cilesie maksimale
SKU: boks prej druri-hoco-BS12 Kategori: ,
Pesha2.7 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat