Gibox G009 – Boks me Wireless


2,500L

GIBOX G009 – BOKS ME WIRELESS

Degjoni playlisten tuaj te preferuar me boksin me dizajn unik dhe shume te vecante.

Qartesi dhe pasterti zeri, degjoni muziken tuaj te preferuar ne cilesine maksimale.

Bass i fuqishem dhe volum i larte.

Gjithashtu eshte ide fantastike per nje dhurate.

Specifika:

Me bateri me kapacitet 2000mAh.

Me permasa 100 * 90 * 223mm

Version Bluetooth 5.0.

Transmetim FM: 87.5 MHz – 108 MHz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: speaker-g009-gibox Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat