,

Portable Wireless Speaker – TG533


1,500L

PORTABLE WIRELESS SPEAKER – TG533

Boks portativ Wireless, me audio te cilesise se larte.

Fuqi 5Watt.

Shijoni muziken tuaj te preferuar me kualitetin me te larte te zerit.

Dizajn elegant dhe praktik, me rrip mbajtes te cilin mund ta merrni kudo.

Permasa 86 x 142 mm.

Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth.

Bass i fuqishem dhe tingull i qarte.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: wireless-speaker-tg533 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat