,

Slc 073 – Boks Portativ


1,900L

SLC 073 – BOKS PORTATIV

Boks portabel, pa fisha dhe kabuj te ngaterrueshem. 

Me nje dizajn kompakt dhe shume praktik per ta marre kudo me vete.

Ka gjithashtu një dritë LED të integruar për t’ju ndihmuar të monitoroni statusin e funksionimit të baterisë.

Tingull i fuqishëm, i qarte per te degjuar muziken tuaj te preferuar ne kualitetin me te mire.

Suporton Micro SD,  USB Flashdisk, Radio FM gjithashtu lidhje me Bluetooth.

Specifika

Boks me Bluetooth

Modeli: SLC-073

Versioni Bluetooth: V4.2

Distanca e Trasmetimit: 10m

Bateri: 1200mAh

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Slc-073 – Boks-Portativ Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat