,

Boks me Bluetooth – AWEI Bluetooth Speaker Best Price


Ngjyrat

E kuqe

E zeze

2,390L

Boks me Bluetooth – AWEI Y230

Boks me Bluetooth – AWEI Bluetooth Speaker Best Price

 • Brandi: Awei
 • Modeli: Y230
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V + EDR
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 40mm
 • Koha e perdorimit: 10 ore
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Standby: 400 ore
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Dimensionet: 185 x 59 x 51 mm
 • Pesha: 480gr
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Fuqia: 2 x 4.5 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 150 Hz – 20 kHZ
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
SKU: boks me bluetooth-awei-y230 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat