,

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online


  • Bateri me kapacitet te fuqishem 4000 mAh, iu mundesoni te degjoni muzike pa nderprerje per nje kohe te gjate
  • I papershkueshem nga uji: e merrni me vete, ne plazh, ne pishine, ne vozitje me varke, ecje ose aktivitete te tjera ne natyre , pa u shqetesuar se mund te bjere ne kontakt me ujn dhe te demtohet
  • Suporton te gjithe sistemet Windows, iOs dhe Android
  • Dizanj Modern dhe me nje material cilesor
  • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te saj

5,200L

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online

Boks me Bluetooth – Remax RB-M12 IPX7 Online

Degjoni pa nderprerje kenget tuaja te preferuara me kete super boks me volum te fuqishem dhe qartesi maksimale te tingujve dhe muzikes

E merni kudo me vete, i lehte dhe praktik ne perdorim

Rezistent ndaj ujit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Boks me Bluetooth dhe Wireless-Remax-RB-M12 IPX7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth, Boks me Wireless

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat