,

Universal wireless Speaker NB – Boks me muzike

Te ndryshme

  • Mini boks muzike.
  • Ne formen e rrotave te makines.
  • Ideale per t’u perdorur kudo, ne cdo moment.
  • Gjendje ne ngjyra te ndryshme.
  • Me rrip dore per t’u mbajtur me lehte.
  • Madhesi kompakte dhe peshe te lehte.

1,900L

BOKS MUZIKE UNIVERSAL NB

Boks Muzike Universal me bas te nje cilesie te larte e cila ka nje dizajn me nje stil unik dhe elegant.

Boksi ka nje peshe te lehte dhe ju mund ta zhvendosni me nje lehtesi te jashtezakonshme duke e bere pjese edhe te udhetimeve tuaja apo organizimeve festive.

Jetëgjatësia e baterisë se ketij boksi eshte shume e larte por kjo varet ehde nga intesiteti i perdorimit nga ana juaj.

I pajtueshëm me shumicën e telefonave inteligjente, tabletë, kompjutera personalë ose pajisjeve të tjera të mundësuara nga Bluetooth.

Ka nje tingull shume te paster edhe te qarte duke bere qe akustika e tij t’ju mundesoje zerin pa asnje lloj deformi te detajeve te tij.

Nese ju e keni lidhur me pare me nje paisje elektronike dhe ne momentin qe keni ndezur bluetooth tek te dyja paisjet, boksi do te lidhet automatikisht me te.

SPECIFIKAT

Mini Boks muzike.nb 104 stereo portable mini bluetooth speaker buy online iBuy al

E perbere nga materiali i plastikes ABS.

Porta hyrese USB dhe Micro SD.

Cilesi te larte te zerit.

Fiksohet mjaft mire në sipërfaqe të sheshta.

Përfshin kabllo V8 për të rimbushur baterinë.

Material plastik.

Me bas te fuqishem.

 

 

 

Produkte Online ne iBuy.al – Qendra tregtare me e madhe ne Shqiperi.

SKU: universal-wireless-speaker-nb-104 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me muzik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat