,

Altoparlante Nb 100 – Boks muzike me bluetooth

Te ndryshme

  • Altoparlant pa kabull.
  • Cilësi e larte edhe rezistente.
  • Tingull i paster, i qarte dhe shume i fuqishem.
  • Me dizajn unik.
  • I vogël dhe i thjeshtë për t’u mbajtur.

1,900L

ALTOPARLANTE NB 100 – BOKS MUZIKE 

Altoparlantët NB100 janë krijuar me një formë unike dhe teper terheqese per t’u mbajtur ne tavolinen tuaj te punes, ne dhomen e ndenjes apo te gjumit si edhe per t’u marre me vete kudo me pushime.

Ju mund ta përdorni ate thjesht duke aktivizuar Bluetooth nga smartphone-i juaj dhe duke krijuar lidhje me altoparlantin.

Me pas thjesht hapni multimedia player dhe shijoni muzikën tuaj të preferuar.

Ne te ju keni edhe modalitetin e radios. Radio FM është në dispozicion për ju dashamirësit e muzikës nga Radio.

Modaliteti AUX mund t’ju hyje ne funksion vetem nese paisjet tuaja elektronike nuk krijojne dot lidhje me bluetooth që mbështet këtë altoparlant.

Portat hyrese te ketij boksi jane USB.

Boksi ka nje dizajn shume te vogel edhe kompakt per t’ju shoqeruar ju kur jeni duke ecur, ne shtepi, zyre, makine etj.

Ai ka tinguj shume te qarte edhe teper cilesor, dhe nuk i deformon per asnje moment detajet e zerit.

Ideal per te qene pjese e gezimeve tuaja familjare.

Ajo e ruan per nje kohe te gjate cilesine e saj fillestare, pasi nuk deportohet nga pluhurat.

Degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo qe jeni!

KARAKTERISTIKAT E BOKSIT

Bluetooth: V 4.2.speaker bluetooth model apple wireless buy online iBuy al

Tensioni: 5V.

Koha e karikimit të baterise: 2-3 ore.

Fuqia : 43W.

Frekuenca: 280HZ-16KHZ.

Permasat : 92x92x46 mm.

Material inox.

Krijon lidhje me bluetooth.

Me karte Micro SD.

Mbështet Flashdisk.

Degjoni Radio FM.

Shitje Online ne iBuy.al – Blerje te sigurta dhe me cmimin me konkurues ne treg.

SKU: universal-wireless-speaker-nb-100 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Boks me muzik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat