,

Boks me Blutooth Ore me alarm – REMAX Bluetooth Speaker

Remax

5,490L

BOKS ME BLUETOOTH – REMAX RB M36

Boks me Blutooth Ore me alarm – REMAX Bluetooth Speaker

 • Brandi: Remax
 • Modeli: RB-M36
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Micro TF, Radio FM
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Koha e perdorimit: 7-8 ore
 • Koha e karikimit: 2-3 ore
 • Standby: 36 ore
 • Materiali: ABS kombinuar me rrjete metalike ne pjesen e perparme te boksit, e cila e mbron ate nga perplasjet ose gervishtjet aksidentale
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte HIFI
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepi
 • Fuqia: 5 W x 2
 • Dimensionet:491 x 68 x 73 cm
 • Funksionon edhe si ore me alarm. Keni mundesi te programoni 2 alarme qe ju ndihmojne ne menaxhimin efektiv te kohes
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh. Ju mund te shijoni muzike per 6-8 ore me 60 % te volumit
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 90 – 20000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Funksion NFC
 • Suporton thirrjet pa duar. Mund tiu pergjigjeni direkt nga boksi thirrjeve telefonike
SKU: boks me bluetooth-ore me alarm-remax-RB-M36 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat