,

JOC H988BT USB Bluetooth – FM Radio me antene

Te ndryshme

  • FM Radio.
  • Me cilesi shume te larte te zerit.
  • Me rrip qe mund te mbahet ne dore.
  • Material plastik, pa toksina.
  • Akses ne te gjithe butonat.
  • Me antene.

1,890L

FM RADIO-JOC H988BT USB BLUETOOTH

Radiot, perhere kane qene zgjedhje e jona dhe jo me kot. Ne jemi rritur me prezencen e tyre kudo ne shtepine tone dhe kur themi muzike, kemi thene dhe radio.

Ka nje arsye te forte, pse radiot mbeten perhere zgjedhja me e mire.

Kjo eshte sepse me to, ju mund te degjoni cdo gje pa qene nevoja ta lidhni me wireless apo bluetooth sic behet me bokset e tjera qe prodhojne muzike.

Ne Radio ju mund te degjoni pervec muzikes, lajme, te ndiqni emisione, filma etj dhe imazhet t’ja lini vetem imagjinates suaj.

Ajo krijon lidhje me Bluetooth dhe Aux me paisjet e tjera elektronike.

Operon me bateri super te fuqishme qe mund t’i nderroni 1 here ne tre apo 6 muaj por kjo varet edhe nga intesiteti i perdorimit te radios nga ana juaj.

Ajo perbehet nga 10 stacione Radioje, te cilat jane ne funksion.

Eshte e perbere nga nje antene , te cilen e vendosni ne drejtimin ku e degjoni zerin me qarte edhe me paster.

Me kete radio ju mund te kontrolli vellimin edhe volumin e zerit si dhe stacionin ku deshironi te ndaloni.

KARAKTERISIKATjoc h988bt rp usb bluetooth produkt online iBuy al

FM: 87.5 – 108 MHz.

USB: Po.

AUX: Po.

Bateri e integruar: Jo.

AM: Jo.

SW: Jo.

Madhësia: 135 * 65 * 35 mm.

Materiali: Plastik.

Bluetooth.

Operon ne menyre automatike.

Bateri me fuqi shume te larte.

Madhësia: 13,5 x 6,5 x 3,5 cm.

Blerje Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine!

SKU: JOC-H988BT Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Red and Black

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat