,

FM Radio Portable JOC ne shitje – Bli Online

JOC

  • Radio FM (87.5-108MHz).
  • E lëvizshme dhe mund ta merrni kudo me vete.
  • Me 55 Kanale.
  • Operim automatik.
  • Mbështet kartën USB, TF.

1,790L

FM RADIO PORTABLE JOC

Jeni adhurues i muzikës apo degjues besnikë ndaj Radio FM?

Ne e dimë që nuk keni marrë muzikë të mjaftueshme gjatë gjithë ditës dhe se ndoshta dita nuk ka shkuar ashtu sic duhet dhe muzika eshte patjeter ilaci ideal per t’u qetesuar edhe per te menduar me mire.

Merrini vetes këtë Radion FM, multifunksionale e cila ju shoqeron me muzike shume te mire kudo qe shkoni.

Kjo paisje nuk është vetëm një Radio FM, pasi kryen me shumë funksione.

Përveç funksionit FM Radio, ajo gjithashtu mbështet USB dhe TF Card, ku ju mund të luani listat e këngëve tuaja të preferuara nga tabletat, kompjuterat, Kartë TF dhe pajisje të tjera elektronike.

Ju mund ta kontrolloni ate ne saje te butonave ne strukturen e saj.

Radion mund ta lidhni edhe me kufjet tuaja per te mos bezdisur njerezit rreth jush nese do te jeni ne nje ambient te mbyllur edhe te vogel.

Ajo nuk e deformon zerin por e prodhon ate me nje cilesi dhe qartesi shume te larte.

Tashme muzika nuk do te mungoje asnjehere per ju.reachargeable fm radio usb buy online iBuy al

SPECIFIKAT

Radio multifunksionale.

E pajisur me rrip dore per t’u mbajtur me lehte.

Lidhet me kufje.

Ariel i palos-shëm për cilësi më të lartë të zerit qe transmeton.

Me bateri të rikarikueshme.

E padeportueshme nga pluhuri.

Material plastik, pa BPA.

Shitje Online ne iBuy.al – Paguaj ne dorezim.

SKU: radio-portative Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

JOC

color

Red

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat