,

Boks me Bluetooth kunder ujit – Waterproof MOXOM Speaker


2,190L

Boks me Bluetooth kunder ujit – MOXOM IPX7

Boks me Bluetooth kunder ujit – Waterproof MOXOM Speaker

 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10 meter
 • Me mbrojtje te shumefishte
 • Koha e rimbushjes me bateri: 4 ore
 • Koha e perdorimit: 5-6 ore
 • Standby: 100 ore
 • Teknologjia IPX7 kunder ujit iu mundeson perdorim te boksit edhe ne ambiente te lageshta
 • Kapaciteti: 1200 mAh
 • Multifunksional
 • Cilesi e larte e zerit dhe tingujve
 • Me mikrofon HD
 • Suporton thirrjet telefonike pa duar
SKU: boks me bluetooth kunder ujit-moxom-ipx7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat