,

Boks Muzike Portativ – N20 – Bli Online

Te ndryshme

1,500L

BOKS MUZIKE PORTATIV – N20 – BLI ONLINE 

Boks me cilesi zeri te qarte dhe te paster qe  do mundesoje  momente argetimi.

Zgjidhni kenget tuaja te preferuara dhe degjojini ato me kualitet maksimal.

Suporton karte Tf dhe thirrje me Bluetooth. Punon pa nderprerje deri ne tre ore me karikim te plote.

Specifika

Tensioni i punës: DC 3.7V.

Tensioni i karikimit: DC5V.

Versioni i lidhjes blu: 4.2

Bateria: 400mAh.

Thirrje me bluetooth.

Koha e punes 3 ore

Koha e karikimit 2 ore


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: boks-muzike-N20 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat