,

Boks me Bluetooth Druri – NBY Wireless Speaker Wooden Bass


2,890L

Boks me Bluetooth Druri – NBY 3070

Boks me Bluetooth Druri – NBY Wireless Speaker Wooden Bass

 • Brandi: NBY
 • Modeli: 3070
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Micro SD dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 3-8 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Standby: 12 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dimensionet: 272 x 108 x 126 mm
 • Fuqia: 2 x 10 Watt
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 90 – 20000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Funksion NFC
 • Materiali: ABS+Dru
SKU: boks me bluetooth-NBY-3070 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat