,

Boks me Bluetooth – CH M10 – Bli Online


1,500L

BOKS ME BLUETOOTH – CH M10 – BLI ONLINE

Stili super i lezetshëm ne formen e nje qenushi.

Forma është e ndryshme nga altoparlantët e zakonshëm, trupi i vogël boksi i cili ka fuqi të madhe.

Qartesi dhe pasterti zeri, degjoni muziken tuaj te preferuar ne cilesine maksimale.

Bass i fuqishem dhe volum i larte.

Gjithashtu eshte ide fantastike per nje dhurate.

Specifika

Permasa 20x20x11.5cm

Rrotullim i kokes 360grade.

I rikarikueshem nepermjet fishes usb.

Opsion per usb per te luajtur muzike.

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat