,

FM Radio Nontaus S61 ne shitje – Bli Online

Nontaus

  • Radio FM.
  • Modeli: Nontaus s61
  • Me bateri të rikarikueshme.
  • Mbështet SD card.
  • Mund ta lidhni me kufje.

1,590L

FM RADIO NONTAUS S 61

Me funksionin e zgjedhjes së këngëve me butona dixhitalë, mbështet skedarë muzikorë të formatit MP3.

Lidhje  direkte në disk TF / U +  me memorje e cila ka një funksion kryesor radiofonik, me funksion kufje, funksion komunikimi , funksion përsëritje dhe funksion të orës.

Funksioni i jashtëm i tingullit: përvetësoni altoparlantin bas të përshtatshëm për moshat e mesme dhe të moshuarit.

Lidheni me kufje per te shijuar me teper muziken tuaj te preferuar pa bezdisur te tjeret rreth jush.

Me kanale radiofonike te cilat i nderroni sipas deshires nepermjet butonave.nontaus s61 portable fm radio card speaker blerje online

Mund ta mbani lehtesisht ne dore duke ecur apo ne canten tuaj.

Me cilësi të qartë dhe besueshmëri të lartë.

Rezistencë e plotë e vlerësuar: 4 Ω

Fuqia maksimale: 3W

Efekti i frekuencës: 100hz18khz

Tensioni i hyrjes: DC 5V

SNR: ≥ 80D.

 

 

 

Blerje Online ne iBuy-al – Porosit Online dhe paguaj ne dorezim

SKU: radio-fm-nontaus-s61 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Nontaus

color

Red

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat