,

Habong KK-69 Portable – FM/AM/SWRadio

Habong

  • Me rrip per t’u mbajtur ne dore.
  • Akses ne te gjithe butonat e saj.
  • Me antene per te rregulluar qartesine e zerit.
  • Mund ta lidhni me kufje.
  • Mbahet lehtesisht ne cante dhe ne dore.
  • Prodhon ze te kthjellet edhe te fuqishem.

1,690L

RADIO HABONG KK 69 PORTABLE

Radio Habong KK -69 perfekte per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas radios.

Me te mund te degjoni muzike, emisione, filma, lajmet me te fundit etj kur jeni duke udhetuar, ecur, punuar, studiuar etj.

Kjo radio eshte nje televizor i vertete por vetem me ndryshimin qe imazhet jane pjese e imagjinates suaj edhe ju gjykoni vetem mbi ate qe degjoni.

Punon me bateri te nderrueshme.

Mbështet lidhjet elektronike me USB dhe kartën TF (nuk përfshihen).

Antena e radios rrotullohet ne 360 grade per t’u vendosur ne drejtimin qe ju deshironi.

Zeri i dale nga radio-ja eshte shume i qarte dhe i kthjellet dhe nuk deformohet asnje detaj i zerit.

Ndryshoni kanalet sa here te deshironi dhe ulni apo ngrini volumin e zerit me ane te butonave qe gjendni ne strukturen e radios.

Material plastik shume rezistente , i padeportueshem nga uji.kabull multifunksionale habong kk 69 online iBuy al

SPECIFIKAT

Fuqia: 3W.

Tensioni :  5V.

Madhësia: 11 * 7 * 3.9cm.

Paketimi përfshin:
* Radio-ne.

* Bateri te rikarikueshme (e instaluar brenda pajisjes).

* Kabllo karikimi.

 

Blerje Online ne ibuy.al – Bli Mire dhe Lire.

SKU: Habong-KK-69 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Habong

color

Red

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat