, , , , , , , , , ,

Llambe me prekje – Boks muzike dhe bluetooth

Te ndryshme

  • Llambe multifunksionale.
  • Punon ne menyre automatike.
  • Ideale per t’u vendosur ne shtepi, zyre, kamping, piknik etj.
  • Kryeni telefonata.
  • Degjoni muzike.
  • E perbere me ngjyra dhe nivele te ndryshme ndricimi.

2,200L

LLAMBE ME PREKJE – BOKS MUZIKE

Llamba ka një sensor inteligjent të prekjes. Kur prekni pjesën e sipërme të saj, drita LED do të ndizet automatikisht. Nese e prekni përsëri, do te shihni se si ngjyra do të ndryshohet gjithashtu.

Kjo llambe perbehet nga 7 ngjyra te ndryshme. Ajo eshte një dritë të butë e cila nuk ju dëmton sytë.

Cilësi e shkëlqyeshme e zërit; Tingull me cilësi të lartë, me rezonancë të qartë basi, sjell cilësi të lartë të zërit për përvojën e dëgjimit. Ajo percjell nje tingull autentik dhe natyral.

Ajo ka nje dizajn multifunksional qe do e beje padiskutim paisjen me te dashur ne shtepine tuaj.

Llampa nuk funksionon me kabull ndaj mund ta levizni me nje lehtesi te jashtezakonshme neper shtepine tuaj.

Sherben ne menyre perfekte si nje llambe tavoline.

Per te funksionuar ju duhet ta karikoni ate per te pakten 60 minuta.

Eshte e perbere me tre nivele te ndricimit dhe me ngjyra te ndryshme.

Funksionon si telefon, me te ju mund te beni edhe telefonata pa qene nevoja qe te prekni celularin tuaj.

Ka nje doreze metalike qe sherben per varjen e saj duke u mundesuar keshtu edhe ne udhetimet ne natyre, si piknik, kamping etj.

SPECIFIKATEQUANTU Smart Touch Portable Lamp with Bluetooth Speaker Online iBuy al

Materiali: ABS + Metal.

E pajisur me mikrofon te integruar.

Lidhje me ane te Bluetooth.

Portat hyrese: Mikro USB.

Bateria: 800mAh.

Frekuenca e punës: 2.40GHz ~/2.48GHz.

Përgjigja e frekuencës: 50HZ 20KHz.

 

 

 

Bli Mire dhe Lire vetem ne iBuy.al – Paguaj ne dorezim

Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat