Makineri ngrirese manuale per akullore

Te ndryshme

Ngrirese e vogel per akullore

Transportohet lehtesisht

Dizajni eshte praktik , terheqes per syrin e femijeve

I sigurte dhe i qendrueshem

Pastrohet teper lehte

 

1,600L

MAKINERI NGRIRESE MANULAE PER AKULLORE

Makine ngrirese per perdorim shtepiak e pershtatshme per te pergatitur akullore ose kos te ngrire te shijshem dhe te shendetshem.

Pergatitje e lehte vete ne ambientet e shtepise tuaj.

Ideale edhe per tu perdorur nga femijet tuaj , e ben procesin teper argetues.

Mund te kaloni kohe zbavitese me te vegjelit tuaj ne kuzhine.

Perdoret teper lehtesisht nuk nevojitet energjia elektrike ose baterite , mjafton ta vendosni per 8 deri ne 12 ore ne frigorifer dhe atehere mund te filloni ta perdorni.

Mjafton te shtoni qumesht ose kos dhe te shtoni me pas frutat tuaja te preferuara.

Mund te perzieni sa ingredient te deshironi sipas shijeve tuaja.

Vjen e pajisur me dy lopata te vogla te cilat sherbejne per perzierje dhe per ti dhene forme.

Mund te krijoni forma te rrumbullaketa , te pershtatshme per te zbukuruar tavolinat tuaja per festa te ndryshme ose ditelindjet e femijeve tuaj.

KARAKTERISTIKA

Ngrirese e vogel per akullore.

Transportohet lehtesisht.

Aspak impenjative.

Dizajni eshte praktik , terheqes per syrin e femijeve.

Bere nga materiale te cilesise se larte.

I sigurte dhe i qendrueshem.

Pastrohet teper lehte.

Kurseni energji , kohe dhe para.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Makineri-ngrirese-manuale-per-akullore Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat