Meileyi 622 per berjen e akulloreve dhe lengjeve | Bli Online


  • Material prej plastike ABS.
  • E dsiponueshme ne ngjyren e kuqe.
  • Permasat : 36 x 27 x 11 cm.
  • Perbehet nga disa aksesore qe kryejne funksione te ndryshme.
  • Punon pa rryme elektrike.

1,490L

MEILEYI 622-MAKINE PER FRUTAT EDHE AKULLORET

Makineri Meileyi 622 eshte shume e nevojshme per kuzhinen tuaj. Ajo do te jete menjehere paisja e preferuar ne familjen tuaj pasi arrin te realizoje bejen e akulloreve edhe lengjeve nga me te ndryshme.

SHTRYDHESE FRUTASH EDHE BERESE AKULLORESH

Krijon mase te tretshme dhe te njetrajtshme per lengjet.

Bene ne menyre perfekte akullore me shijet qe preferoni.makine Meileyi berese akulloresh fruta perime bli online iBuy al

Makineria perbehet nga aksesore te ndryshem te cilet sherbejne per te kryer funksione te ndryshme.

Punon pa rryme elektrike ndaj edhe eshte shume e sigurt ne punim.

Perbehet nga materiali i plastikes shume cilesore e cila bene te mundur edhe pastrimin shume thjeshte.

SPECIFIKAT

Material prej plastike ABS.

E disponueshme ne ngjyren e kuqe.

Permasat : 36 x 27 x 11 cm.

Perbehet nga disa aksesore qe kryejne funksione te ndryshme.

Punon pa rryme elektrike.

Bli Online | Blerje Online | Dyqani me i madh online vetem ne iBuy.al

SKU: K-200720-084 Kategori:
Pesha1 g/kg
color

Red

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat