,

Thekse buke Sonifer me 2 hapesira – Produkt Online ne shitje

Sonifer

Thek buken ne te dyja anet dhe i jep shije

Dizanj i kendshem

Nuk ze vend

Cmim ekonomik

1,800L

Thekse buke SF-6005 Sonifer

Thekese buke Sonifer me 2 hapesira

Ushqehuni ne menyre te shendetshme. Thuaj lamtumire kalorive dhe vajit te tepert ne gatimet tuaja. 2 hapesira per te thekur buken njekohesisht ne menyre perfekte pa u djegur. Dizajn mini klasik i krijuar me materiale rezistente dhe jetegjate.

 

Madhesi kompakte e lehte per tu pozicionuar ne hapesiren e kuzhines suaj. Mjaft e lehte per t’u pastruar pasi ta keni perdorur.
Pasi buka juaj te jete gati, ajo automatikisht do te dale ne siperfaqe. 5 nivele nxehtesie te cilat ju ofrojne nje thekje sipas deshires suaj. Buka juaj nuk do te digjet asnjehere. Servireni ate te ngrohte ne cdo vakt. Thekesja e ruan nxehtesine e saj dhe pasi thekja te kete perfunduar por gjithmone pa e djegur ate. Veshja plastike e forte e cila nuk e transmeton nxehtesine ne siperfaqe. Me mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurter.

Karakteristika | 

  • Thekese buke
  • Me dy hapsira per thekjen e bukes ne menyre te njetrajtshme ne te dyja anet
  • Pjesa e brendshme hiqet dhe pastrohet lehtesisht duke mos lene asnje therrime
  • Nuk harrxhon energjine elekrike
  • E lehte ne perdorim
  • Me gradim sipas preferneces suaj
  • Per nje mengjes te fresket, te shijshem dhe te shpejtePorosi Online ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online
SKU: L235-sonifer SF-6005 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sonifer

color

White

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat