,

Dessert Pony – Loder femijesh Online


1,490L

DESSERT PONY – LODER FEMIJESH ONLINE 

Me  dizajn shume terheqes per femijet, do te zhvilloje tek ai deshiren per te eksploruar dhe luajtur.

Nje loder interaktive e cila  zhvillon aftësinë praktike dhe imagjinatën e fëmijëve gjatë montimit të lojërave të akullores.

Bërë nga plastike ABS miqësore ndaj ambientit  me cilësi të lartë, jo-toksike dhe të qëndrueshme.

Dhurata më e mirë për fëmijët, ata do të duan të luajnë me këtë lodër të mrekullueshme per nje kohe te gjate.

Vjen ne dy ngjyra , blu dhe roze e pershtatshme per djem dhe vajza.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010056 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat