,

Projektor ne shitje Online me drita LED dhe Lazer

Cavo

Pajisje dekori

I pajisur me lazer dhe drita LED

Cmim ekonomik

Shton magjine e festave

Mund ta perdorni edhe si dekor ne festa ditelindjesh

3,500L

Projektor me lazer dhe drita LED 

Projektor me lazer dhe Drita LED ne shitje per Dekorimi te ambjenteve tuaja

Projektor me lazer me kombinime te ndryshme dhe ngjyra terheqese. Mund ta perdorni ne ambjente te brendshme dhe te jashtme, ne lokale etj. Sistem i mahnitshem i drites lazer per ti dhene me teper atmosfere festes suaj. Thjeshte vendoseni lazerin e sallonin ose dhomen tuaj per per te krijuar nje bote fantastike. Kaloni me lehtesi midis menyrave te te drites, modeleve dhe ngjyrave duke perdorur nje buton te vetem. Drite e lehte e mahnitshme dhe e pershtasthme, partneri juaj ideal qe do te sjelle me te miren ne festen tuaj. Ju ndihmon me ndricimin te realzioni enderrat tuaja per te qene nje superstar ne skene.

Karakteristika| Drita dekorative LED me Lazer

  • Projektor me lazer dhe drita LED
  • Zbukuron shepine tuaj per festat e fundvitit
  • Krijon nje atmosfere te ngrohte dhe festive
  • Femijet tuaj do ndihen te lumtur dhe te mahnitur nga magjia qe ato ofrojne.
  • Rrit optimizmin dhe argetimin ne festen tuaj.
  • I thjeshte ne perdorim
  • Nuk harxhon energji elektrike
  • Mund te vendoset ne ambientet jashte dhe brenda shtepise, sipas deshires.

Projektor ne shitje Online | Shtojeni ne shporte per ta porositur online ne Ibuy.al

SKU: L300-LED laser cavo-5 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Cavo

color

Black

LLoji

Drita dekori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat