, , ,

Makine depilimi per femra Progemei – 4 funksione te ndryshme

gemei

Makine depilimi cilesore
Me 4 koka te ndryshme
Cilesi e larte e produktit
Perdoret per trupin dhe fytyren
Maje e vecante per qimet e hundes dhe te vesheve

1,290L

MAKINE DEPILIMI PRO GEMEI GM 3074

Makine Depilimi Pro Gemei per femra 4in1 me kater koka te ndryshme per trupin dhe fytyren ne shitje online

Depilator i cili perfshin koken per depilim, preresin e vetullave, koken per floket ne hunde dhe prerjen e mjekres. Motorri rrotullues me shpejtesi te madhe dhe koka celiku te mprehta te cilat mund t’ju ndihmojne te hiqni te gjitha qimet e padeshiruara.
Kokat jane te heqshme dhe lahen lehtesisht. Dizajn me shkelqim i rehatshem per t’u mbatjur. Pas 10 deri ne 12 ore karikim i plote mund te perdoret vazhdimisht per 30 minuta.

MAKINE DEPILIMI GM 3074Makine depilimi ne shitje online dyqan ne tirane shqiperi

Depilimi gjate mbremjes eshte i perkryer. Ju jeni me te qete dhe cdo gabim i vogel ne perdorim e tij i cili mund te shkaktoje ndonje gunge te vogel do te zhduket ne mengjes. Largoni qimet me ane te kesaj makin depilimi dhe merrni nje lekure te paster dhe te relaksuar ne mengjes.

PERDORIM I LEHTE NGA TE GJITHE

Sugjerohet qe ta mbani ne nje kend prej 90 gradesh dhe levizeni ne drejtim te kunder te qimeve tuaja. Nuk ka nevoje per presion thjeshte kalojeni ate lehtesisht ne lekure.
Nese e perdorni rregullisht kjo makine depilimi Pro Gemei per femra, heqja e qimeve do te behet me e lehte dhe me me pak dhimbje. Hidratoni lekuren pas depilimit,jo para tij. Aplikoni locion trupi per rezultatet me te mira ne mengjes.
Produkte te shumellojshme qe i perkasin Kujdesi Personal mund ti gjeni ne Ibuy.al
Dyqani juaj online ne Shqiperi !
SKU: L377-GM-3074 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat