,

Pishine Intex easy set ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex easy set
  • Pishine e pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Fryhet lehtesisht
  • Ideale per oborrin tua
  • Vjen ne permasat : 1.83mx51cm

5,990L

Pishine Intex

Pishine Intex e pershtatshme per femijet tuaj duke filluar nga mosha 3 vjecare.

Me kete pishine noti Easy Set ju do te mund te keni gjithmone mundesine te freskoheni ne kopshtin tuaj.

Kjo pishine eshte shume e lehte per tu vendosur dhe mund te mbushet per vetem 10 minuta.

Materiali 3-shtresor rezistent ndaj shpimit siguron force dhe rezistence shtese te pishines.Pishine easy set ne shitje blerje online ibuy al

Unaza e siperme e fryrjes eshte e lehte per t’u fryre dhe siguron siguri per femijen tuaj.

Ju mund ta fryni pishinen me nje kompresor ajri dhe e akomodoni lehtesisht ne oborrin e shtepise tuaj.

Pishina vjen e krijuar nga material i cilesise se larte dhe ofron qendrueshmeri dhe komoditet.

Vjen ne permasat : 1.83mx51cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat