,

Kompresor ajri per pishina

Te ndryshme

Kompresor ajri

I pershtatshem per goma dhe pishina

Rezistent nga mbinxehja

Teper praktik dhe funksional

4,990L

KOMPRESOR AJRI PER PISHINA

Kompresor ajri me motor te shpejte , te qendrueshem dhe efikas.

E pershtatshme per fryrjen e gomave te automjeteve te ndryshme pavaresisht madhesise ose funksionit.

Gjithashtu i pajisur me nje gryke shtese i pershtatshem edhe per te fryre : topa , dysheke ajri dhe pishina.

Ideale per autobus , kamione, 4×4, furgone, RV, ATV dhe makina.Kompresor ajri

Teper praktik dhe i shpejte , mund te fry nje gome per 1,5 minuta.

Funksionon shume thjesht mjafton ta vendosni ne prize dhe kablli eshte i mjaftueshem per ta zgjatur aq sa tju nevojitet.

Vjen me canten e vete e cila e ben transportimin e saj me te lehte.

Me nje dizajn te vogel i cili mund te akomodohet lehtesisht edhe ne bagazhin e makines tuaj , keshtu ju mund ta merni kudo me vete.

Specifika

 • Kompresor ajri
 • Rezistent ndaj mbinxehjes
 • Tensioni:DC 12V-13.5v Psi
 • Presioni maksimal: 101-150
 • Madhesia: 22X10X15cm  
 • Numri i modelit: SZ-8004
 • Materiali: ABS + Metal
 • Rrjedha e ajrit: 35 L / MIN
 • Kordoni: 3 meter
 • Amperazhi: 15 Amp

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

   

SKU: Komresor-ajri-per-pishina Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat