Kompresor gomash Cyclone Air Pro ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Presioni optimal: 100psi.
  • Vellimi ajrit 35L / minutë 30 mm.
  • Injektim me shpejtësi të lartë.
  • Perbehet me matës te presionit te ajrit.
  • Kabllo me gjatesi 4 m.

2,490L

KOMPRESOR AJRI PER GOMAT – CYCLONE AIR PRO

Pompe me nje motorr super te fuqishem i cili mund te fryje lehtesisht gomat e makines suaj nese ato jane konsumuar gjate perdorimit.
 Me kete pompe ju do te arrini qe t’i ktheni gomat e makines suaj ne gjendjen fillestare.

POMPE AJRI PER GOMAT E MAKINES SUAJ

Pompa eshte paisje shume praktike edhe tejet funksionale pasi eshte e perbere me nje kordon i cili arrin gjatesine deri ne 4 m.

Ju do ta keni tejet te lehte qe ta menazhoni ate me doren tuaj pasi pershtatet shume mire me te.

Ajo ka nje dizajn dhume kompakt i cili ju bene qe ju ta keni perhere me vete ne makine tuaj pasi nuk ze as shume hapesire por eshte lehtesisht e transportueshme.
Perfekte per t’u mbajtur ne garazhin e makines suaj.
Materiali perberes i saj eshte prej plastike shume te larte te ABS, e cila garabton edhe funksionalitetin shume te gjate te kesaj paisje por edhe e bene ate rezistente ndaj mjedisit.kompresor per gomat produkt online iBuy al

SPECIFIKAT

Kompresor Ajri.

Vellimi i ajrit : 35L/MIN

Tensioni : 12V

Fuqia: 10Watt.

Perbehet nga 3 koka per ventile te ndryshem.

Bli Online ne iBuy.al | Bli mire dhe lire !

SKU: SH003 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Yellow & Black

LLoji

Kompresor Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat