,

Kompresor ajri per bicikleta – Fast Air Compressor Online


Specifika

  • Kompresor per bicikleta 12V
  • Pesha: 372g
  • Dimensionet: 14cm x 7cm x 12cm
  • Materiali: Plastik

890L

Pompe per bicikleta – Fast Air Compressor Online

Pompe per bicikleta – Fast Air Compressor Online

Mbushje e shpejte e gomave me ajer, 3-4 minuta fryhet nje gome ne permasa normale

Projektuar per fryrjen e gomave te bicikletave, topave te futbollit dhe dysheket e plazhit apo ata me ajer ne shtepi

Me motor elektrik te fuqishem dhe e lehte ne perdorim

Kordoni i gjate 10 metra i mundeson lirshmeri levizje per fryrjen e cdo paisje qe ju deshironi.

Karakteristikat:

I pajisur me matës të kontrollit të presionit.

Presioni maksimal i fryrjes mund të jetë deri në 250PSI.

Barometri mund të masë dhe shfaq presionin me saktësi.

Kompresori fryn gomën në presion normal për 2 deri në 3 minuta.

Lehtë për t’u përdorur, thjesht lidheni me rrymë, vendosni adaptorin universal mbi valvulën e gomës dhe jeni gati të fryni.

Ideale për motoçikleta, elektromobile,  goma për biçikleta, topa sportivë dhe lodra që mund të fryhen.

Specifika

Modeli M300S.

Kompresor elektrik i ajrit.

Matës presioni 250 psi.

DC 12V.

Matës analoge i integruar i presionit maksimal 300psi.

Më e mira për makinë, biçikletë, cikël dhe lodra.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pompe per bicikleta-fast air compressor Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pompe Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat