,

Pompe per bicikleta – Fast Air Compressor Online


Specifika

  • Kompresor per bicikleta 12V
  • Pesha: 372g
  • Dimensionet: 14cm x 7cm x 12cm
  • Materiali: Plastik

890 L

Pompe per bicikleta – Fast Air Compressor Online

Pompe per bicikleta – Fast Air Compressor Online

Mbushje e shpejte e gomave me ajer, 3-4 minuta fryhet nje gome ne permasa normale

Projektuar per fryrjen e gomave te bicikletave, topave te futbollit dhe dysheket e plazhit apo ata me ajer ne shtepi

Me motor elektrik te fuqishem dhe e lehte ne perdorim

Kordoni i gjate 10 metra i mundeson lirshmeri levizje per fryrjen e cdo paisje qe ju deshroni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pompe per bicikleta-fast air compressor Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Pompe Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat