,

Car Phone Charger – Karikues per makine XO BCC01

XO

 • Car phone charger
 • Teknologji optimale e rimbushjes
 • Mbrojtje maksimale ndaj mbinxehjes, tensionit te larte dhe mbirrymes
 • Super i shpejte
 • Praktik

 

1,900L

CAR PHONE CHARGER – KARIKUES PER MAKINE XO BCC01

Car Phone Charger – Mp3 Player – Karikues Telefoni

Karikues me ekran te qarte LCD i cili sinkronizon informacionin per kengen.

Gjeresisht i pajtueshem me shumicen e pajisjeve te telefonave celulare. 

Ngarkese e shpejte quick charge per smartphonet tuaj jo vetem me nje porte usb por me dy porta , ne menyre qe te karikoni dy pajisje njekohesisht. 

Cilesi e shkelqyeshme me drita fantastike LED per te dhuruar nje performance te mrekullueshme. 

Prodhuar me materiale te forta plastike ABS, rezistente ndaj konsumit gje qe ndikon ne jetegjatesine e tyre. 

Audio e paster me zhurme te zvogeluar. Konfigurimi i produktit me telefonin tuaj realizohet nepermjet Bluetooth me cip te zgjuar 4.2.

Wireless car charger XOcar charger bcc01 ibuy al

I perputhshem me programin e riprodhimit muzikor app.

Me mikrofon te integruar me definicion te larte, per shuarjen e zhurmave dhe suporton thirrjet me nje klikim te vetem. 

Me karakteristike te inteligjences se dyfishte, per t’iu ofruar karikim te dy pajisjeve njekohesisht, per ju dhe nje prej shoqeruesve te udhetimit.

Me permasa shume praktike qe mund te pershtatet me se miri me makinen tuaj dhe nuk ze hapesire te madhe.

Ideal per udhetime te gjata, pa u shqetesuar per baterine e telefonit tuaj kjo pajisje do tju mundesoje te karikoni deri ne dy pajisje dhe me modalitetin fast charge.

Dual usb car charger 2.4 amps i cili pershtatet me pajisjet  type c car.

I pershtatshem me smartphone samsung galaxy, iphone dhe tablete.

BCC01 Bluetooth MP3 car phone charger

FM Transmitter XO BCC01 ibuy alTransmetuesi FM XO BCC01 është një pajisje që do të jetë e dobishme për çdo person që nuk ka të pajisur ne makinen e tij një portë USB ose AUX.

Me një transmetues në makinën tuaj, nuk duhet të shqetësoheni me për një telefon te pakarikuar , tabletë ose pajisje tjetër portative.

Mund t’i karikoni shpejt dhe me efikasitet falë portave USB. Me këtë produkt mund të luani muzikë edhe nga telefoni juaj, madje edhe nga një USB.

Përgjigjuni dhe refuzoni thirrjet, lidheni përsëri me numrin e fundit, ndryshoni frekuencën, menaxhoni këngët dhe rregulloni volumin – të gjitha me një transmetues.

Car phone charger XO BCC01 është një zgjidhje optimale teknologjike për sa i përket çmimit, ergonomisë dhe cilësisë së performancës.

Pajisja ju lejon të zgjeroni ndjeshëm aftësitë e sistemit akustik të makinës.

Dizajni unik jo vetëm që tërheq vëmendjen, por është gjithashtu shumë praktik.

Car phone charger është bërë prej plastike me cilësi të lartë dhe ka një montim të besueshëm.

Modeli është i pajisur me dy porta USB, një mikrofon me transmetim të shkëlqyeshëm të fjalës dhe një ekran që tregon vlerën e stacioneve FM.

Ka butona funksioni për të kontrolluar riprodhimin dhe për të marrë një telefonatë.

Ju mund të luani muzikë si nga një smartphone, pasi e keni sinkronizuar më parë me modulatorin përmes Bluetooth, ose nga një flash drive USB, duke e futur atë në portën e treguar nga ikona përkatëse.

Të dy lidhësit USB mund të përdoren për të karikuar një smartphone, ndërsa rryma totale në lidhje është 3.1 A

Car Phone Charger Mp3 Player transmitter fm xo online ibuy al

 • Karikues Makine
 • Usb port
 • HYRJE : DC 12V – 24V
 • DALJE : 5V – 3.1A MAX
 • VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0
 • EKRAN LCD
 • DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m
 • PORTA : 2 x USB
 • FORMATI AUDIO : MP3/WMA/WAV/FLAC

Bli online ne iBuy.al – karikus per makin

SKU: H-X0BCC01 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

XO

LLoji

Karikues

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat