,

Pishine femijesh Intex – Paradise swim pool

Intex

  • Pishine femijesh Intex
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Teper praktike dhe mund ta fryni lehtesisht
  • Kjo pishine vjen ne permasat : 2.62mx1.6mx46cm

6,490L

PISHINE FEMIJESH INTEX

Pishine e markes Intex e pershtatshme per femije me moshe mbi 3 vjec ne te cilen ata mund te argetohen ne ditet e nxehta te veres.

Kjo pishine eshte e krijuar nga materiale te cilesise se larte dhe teper kompakte duke ofruar siguri gjate perdorimit.

Perdoret fare thjeshte duke e fryre me nje kompresor pishinash dhe gjithashtu shfryhet lehteisht pasi eshte e pajiur me nje valvul ne pjesen e poshtme te pishines.

Pishine per femije

Me kete pishine ju mund te kaloni kohen tuaj te lire ne oborrin tuaj nderkohe qe femijet tuaj argetohen ne natyre dhe gjithashtu do te ndihen te relaksuar.Pishine femijesh blerje online ibuy al

Ju mund te shoqeroni femijet tuaj duke perdorur nje karrige portative per tu ndiere  sa me komod.

Mund te poziciononi pishinen nen nje cader plazhi per te mbrojtur te vegjlit tuaj nga rrezet e demshme te diellit.

Pishina eshte rezistente nga mbipesha dhe nuk zbehet lehte.

Vjen ne permasat : 2.62mx1.6mx46cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha3 g/kg
brands

Intex

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat