,

Pishine familjare Intex – Swim family pool ne shitje online

Intex

  • Pishine Intex familjare
  • E pershtatshme per te gjithe familjen sidomos femijet mbi 6 vjec
  • Teper praktike dhe instalohet lehtesisht
  • Pishina vjen ne permasat : 2.62mx1.45mx56cm

7,280L

PISHINE FAMILJARE INTEX

Pishine familjare Intex e pershtatshme per te gjithe familjen , teper argetuese sidomos per femijet tuaj me moshe mbi 6 vjec.

Kjo pishine eshte ideale per tu instaluar ne ambiente te jashtme me siperfaqe te lemuar  si : oborr , ballkon etj.

Tashme e gjithe familja mund te kaloj ditet e nxehta te veres duke u freskuar , relaksuar dhe argetuar ne te njejten kohe , pasi mund te sherbej si nje kohe e mire per tu shpenzuar me familjen.

Pishine Intex

Mund te laheni ne pishine nderkohe mund te relakoheni ne nje shezllon plazhi.

Gjithashtu pishinen mund ta vendosni poshte nje cadre plazhi per tu mbrojtur keshtu nga rrezet e demshme te diellit.

Pishina vjen ne permasat : 2.62mx1.45mx56cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha4 g/kg
brands

Intex

color

White & Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat