,

Karrige plazhi-Blerje online

Te ndryshme

Karrige portative plazhi

Teper praktike dhe komode

Transportohet lehtesisht

 

2,290L

KARRIGE PLAZHI-BLERJE ONLINE

Karrige plazhi portative e pershtatshme per tu mare kudo me vete : ne plazh , ne piknik , ne udhetime , kamping etj.

Vjen me nje dizajn praktik , te thjeshte dhe shumengjyresh.

E krijuar nga materiali i aluminit dhe eshte rezistente ndaj ujit dhe rrezeve te diellit , gjithashtu nuk ndryshket.

E palosshme , mund ta akomodoni lehtesisht ne makinen tuaj ose ta mbani edhe ne dore.

Tashme me karrigen tuaj portative me vete nuk keni perse te shqetesoheni me per komoditetin ne natyre.

E pershtatshme per te gjithe , teper e lehte dhe nuk ze shume hapsire.

Ideale per udhetimet tuaja.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat