Tende kampingu e pershtatshme per dy persona


  • Permasat: 200 x 150 x 110 cm
  • E pershtatshme per dy persona
  • Tende e lehte per tu montuar
  • Ideale per kamping ose aktivitete ne natyre
  • E paloseshme

 

2,990L

TENDE KAMPINGU

Kur deshironi te eksploroni natyren e te kryeni aktivitete te ndryshme gjithmone duhet te keni me vete nje tende kampingu. E pershtatshme per personat qe jane te apasionuar pas zbulimit te natyres. Kjo tende mund te montohet shume lehte edhe eshte teper praktike.

TENDE KAMPINGU PER DY PERSONA   Tende kampingu produkt online iBuy.al

Me kete tende mund te shijoni pushimet tuaja ne det ose ne mal. Ne brendesi te tendes mund te qendrojne dy persona ku mund te rrine si diten ashtu edhe naten. Me nje material cilesore poliestre edhe lehtesisht e montueshme.

Me nje dizajn elegante kjo tende ka nje hapesire te mjaftueshme per te personat qe do rrine ne te. Tenda eshte nje mjet i domosdoshem nese ju pelqen natyra dhe kur beni gjithmone kamping.

Kjo tende ka te gjitha shtresat kryesore mjaft te izoluara, per te parandaluar pranine e insekteve te ndryshme qe mund te tentojne te hyjne ne brendesi te saj.

Pajisja vjen ne nje paketim te vogel dhe te lehte ku mund ta palosni lehtesisht.

Permasat: 200 x 150 x 110 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: HY-1100 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tende

color

RED & BLUE

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat