Loje argetuese – Kuti shahu e vogel – Bli Online


  • Kuti shahu me permasa te vogela
  • Mund te argetoheni me anetaret e familjes
  • Ndihmon ne zhvillimin e te menduarit logjik, intuitiv, kujtesen etj
  • Material i ndertuar prej druri
  • Cilesi e garantuar

1,090L

KUTI SHAHU E VOGEL 

Loja e shahu eshte nje loje strategjike tabele per dy lojtare ku mund te luajne mbi nje tabele katrore e cila eshte e ndare ne 64 fusha katrore te vegjel te cilet jane ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Cdo fushe e bardhe kufizohet me fusha te zeza edhe e anasjellta. Kete loje e luajne shume njerez ne te gjithe boten. Ju mund ta merrni kur ndodheni me pushimet e veres ku mund te luani me pjestaret e familjes.

LOJE ZHVILLUES PER PERSONALITETIN E NJERIUT

Kjo kuti shahu prej druri eshte nje nga lojerat me te dobishme per ju dhe femijet tuaj. E pajisur me dhoma te posacme per ruajtjen e gureve kur jeni duke luajtur, ne kete menyre nuk do te humbisni guret edhe do keni mundesine t’i ruani lehtesisht ne kutin e shahut.

Loja e shahut ndikon pozitivisht ne personalitetin dhe karakterin e cdo personi qe e luan por sidomos tek femijet te cilet do te kuptojne rendesine e te vepruarit ne nje menyre te planifikuar dhe do te rrise perqendrimin dhe vetebesimin.

SPECIFIKATKuti shahu e vogel bli online iBuy.al

  • Kutia e shahu eshte e ndertuar prej materialit te drurit
  • Loje argetuese njekohesisht ndihmon ne zhvillimin e te menduarit logjik dhe intuitive
  • Ndersa guret e kesaj kutie jane te perbera me material prej druri
  • Qellimi i lojes se shahut eshte zenia mat e figures se mbretit te kundershtarit
  • Permasat: 21×14, 5×4.5 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K102-18 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kuti shahu

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat