, , , , ,

Kuti Organizuese Portative- Portable Storage Box

Gjendje:

11 ne stok


  • Mbajtese ushqimi portative.
  • Dizajn praktik dhe të palosshëm.
  • Material cilesor dhe rezistent
  • Dimensione 42 x 29 x 23cm

 

1,200L

11 ne stok

KUTI ORGANIZUESE PORTATIVE – STORAGE BOX 

Kuti e palosshme dhe e lëvizshme,model  universal i papërshkueshëm nga uji.

I dobishëm për blerje ushqimesh, peshkim, lëvizje të sendeve të vogla.

MBAJTESE USHQIMESH PORTABEL

Kuti portative ne ngjyre bezhe, e palosshme.

Me kapak dhe doreza ndihmuese, mund ta merrni me vete apo ta zhvendosni lehtesisht.

Vendosni sendet qe nuk ju duhen me, libra apo objekte te tjera.

Dizajn praktik dhe permasa kompakte.storage box bli online ibuy al

I palosni per te kursyer hapesire, mund ti sistemoni poshte divanit garderobit apo krevatit.

Material me rezistence te larte ndaj te nxehtit, te ftohtit, goditjeve dhe lageshtires.

Shmangni rremujen ne makinen apo dhomen tuaj me kete mbajtese sendesh.

Ka baze te qendrueshme dhe ju jep mundesine e palosjes duke e perthyer.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

color

Bezhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat