Intex Angel Wings Pool Float – Komerdare krahe Engjelli


  • Komerdare ne formen e kraheve te Engjellit
  • Teper e lehte ne perdorimin e saj
  • Praktike per ta marre me vete
  • Ideale per ne det ose pishine
  • Permasat: 1.55 x 2.16 m

4,490L

KOMERDARE ME KRAHE ENGJELLI

Per pushime te bukura edhe plot me ngjyra duhet patjeter qe te keni me vete nje komerdare qe t’ju bejne qe te ndiheni shume ndryshe nga te tjeret. Me nje dizajn teper te vecante ne formen e kraheve te engjellit kjo komerdare eshte ideale per te qendruar ne det ose ne pishine.

KOMERDARE INTEX ANGEL

 Kjo komerdare ka nje material PVC teper cilesore ne perberjen e saj i cili nuk mundeson qe ju te rreshqisni nderkohe qe jeni siper kesaj pajisje.

Ju jep nje relaksim duke shijuar shume rrezet e diellit ku edhe mund te notoni me te.

E pershtatshme per dy persona ku mund te kominikoni me njeri -tjeterin njekohesisht te c’lodheni duke marre rrezet e diellit.

SPECIFIKATKomerdare ne forme krahu Intex bli online iBuy.al

  • Mund te c’lodheni vetem ose me miqte tuaj me te preferuar.
  • E lehte per tu transportuar.
  • Shume ngjyreshe ku mbizoteron bluja dhe e bardha
  • Permasat: 1.55 x 2.16 m

Argetohuni pafund gjate pushimeve tuaja!

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: 58786 EP Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Komerdare

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat