,

Karrige per plazh

Te ndryshme

Karrige portative

E pershtatshme per udhetime

E palosshme

E lehte dhe praktike

2,490L

KARRIGE PER PLAZH

Karrige per plazh e palosshme e cila mund te meret kudo me vete.

E pershtatshme per : kampe , plazh , piknik , koncerte ne natyre, ngjarje sportive dhe shume me teper

E bere me pelhure, me rrjete e cila eviton nxehtesine dhe nuk thith rrezet e diellit , ju ofron gjithmon ndjesi komoditeti , relaksi dhe freskie edhe ne ditet me te nxehta te veres.

Karrige portative te cilen mund ta transportoni lehtesisht kudo qe te deshironi , ideale per udhetimet tuaja , mund ta vendosni ne makinen tuaj por mund ta mbani edhe ne dore pasi ka madhesi te vogel dhe eshte teper e lehte.

Vjen e pajisur me tavolinen per te mbajtur sendet tuaja personale , ushqim ose edhe pije pasi vjen me vendin perkates te mbajteses se gotes.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat