,

Set tavoline me 4 karrige


1,990L3,990L

SET TAVOLINE ME 4 KARRIGE

Set portativ me tavoline me baze druri ne ngjyre kafe te erret dhe kembe metalike.

Vjen me permasa 80 x80 x 74 cm.

Seti portativ me tavoline me baze druri ne ngjyre kafe te hapur dhe kembe metalike.

Vjen me permasa 60 x 60 x74 cm.

Tavolina eshte e disponueshme ne ngjyre kafe, druri dhe te zeze.

Ndersa karriget jane te disponueshme ne ngjyre druri dhe te zeze.

Stil bashkekohor qe pershtatet me cdo ambient tuajin.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: set tavoline dhe karrige Kategori: ,
Permasa

tavoline, karrige

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat