Star Poker Fisi – Fishera pokeri – Bli Online


  • Ideuar per lojen e pokerit
  • Material plastike teper cilesore
  • Kuatia mbart 90 fisha
  • Cilesi e garantuar

1,990L

FISHERA POKERI 

Per te gjithe personat qe jane adhurues te pokerit kjo loje eshte zgjidhja me perfekte per ju. E pershtatshme per ta marre me vete ne pushime ose mund te luani ne shtepi ose ne ambjente te ndryshme.

KUTI POKERI ME DIZAJN TE VECANTE

Ideale per te luajtur me miqte ose me anetaret e familjes. Fishera pokeri ne shitje online Star Poker Fisi bli online iBuy.al

Me material te plastikes teper cilesore me qendrueshmeri te forte edhe rezistente ndaj konsumit.

Me nje dizajn te vecante e elegante kutia ka ne brendesi fisherat e pokerit ku i mbron qe mos te humbasin.

Teper terheqese e me ngjyra te ndryshme.

Ne kuti ndodhen 90 fisha.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-065 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Fishera pokeri

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat