Set Double Six Domino – Loje argetuese – Bli Online


  • Loje me domino
  • Me 28 gure te dominose
  • Me nje material te plastikes
  • Paketimi vjen ne ngjyre te kuqe
  • E pershtatshme per te gjithe pjestaret e familjes

490L

LOJE ME DOMINO

Loja eshte veprimtarie me e rendesishme ne jeten e femijeve, ndonjehere loja eshte tersia e levizjeve dhe veprimeve te tjera qe bejne ata te cilet luajne. Femijet e sotem vuajne nga mungesa e ambjenteve ku mund te luajne por loja me domino eshte nje zgjidhje ku femijet te zhvillojne intuiten e tyre.

KUTI DOMINOJE ME 28 GURE

Me kete loje ju do te perfshini te gjithe anetaret e familjes e ne kete menyre kaloni kohe me ta. Mund ta merrni kudo me vete ne plazh, ne shtepi apo per pushime.

Ne brendesi te paketimi i cili permban rreth 28 gure edhe ku mund te luhet nga dy ose kater persona.

Kutia eshte e ndertuar nga materiali i plastikes me cilesi te larte e cila organizon guret per te mos humbur.

SPECIFIKAT

  • Kuti me gure domino
  • Me 28 gure per te luajtur
  • Material i plastikes
  • Permasat jane: 25 x 1 x 1.9375 inc
  • E pershtatshme per te krijuar lojera nga me te ndryshme

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0261 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Loje domino

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat