Aquaflow Sport Intex – Set zhytje per boten nenujore


  • Maske per zhytjen ne uje
  • Me material plastik ABS
  • Nuk le shenja dhe nuk irriton lekuren
  • I pershtatshem per te gjithe
  • I papershkrueshem nga uji

1,790L

SET ZHYTJE

Ky set eshte shume i pershtatshem per te gjithe personat qe jane te apasionuar pas ujerave detare. Ku mund te futen ne thellesi te detit e te eksplorojne boten nenujore per te pare krijesa te vecanta ne te.

SET PER TE EKSPLORUAR BOTEN NENUJORE

Set per zhytjen ne det te perbera me nje material te plastikes edhe silikonit qe nuk permbajne aspak toksina duke u ofruar notimin qe gjithmone keni enderuar te beni.

Ne brendesi te paketimi keni syzet dhe tubin e ajrimit.

Me syzet e ketij seti nuk do keni asnje shenje ne fytyre ne momentin kur ju i hiqni edhe do keni nje pamje te qarte e cilesore te pamjes nenujore.

Ky produkt eshte i pershtatshme per te gjitha personat mbi moshen +8vjece si meshkuj edhe femra.

SPECIFIKAT Set zhytje per ujerat nenujore ne det produkt online iBuy.al

  • Maske per zhytjen ne uje
  • Me material plastik ABS
  • Nuk le shenja dhe nuk irriton lekuren
  • I pershtatshem per te gjithe
  • I papershkrueshem nga uji

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-064 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Set zhytje

color

Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat